AUTEX DEZINFEKCNY A CISTIACI PRIPRAVOK 250ml PET

Akcia

AUTEX DEZINFEKČNÝ A ČISTIACI PRÍPRAVOK je prostriedok, určený na dezinfekciu rúk, ako aj na čistenie, dezinfekciu a ošetrovanie povrchov z gumy a ďalších elastomérov.

Obj. čislo:
AUT231

2,82 € s DPH

+ -

AUTEX DEZINFEKCNY A CISTIACI PRIPRAVOK 250ml PET

AUTEX DEZINFEKČNÝ A ČISTIACI PRÍPRAVOK obsahuje etanol vo vysokej koncentrácii, čo stačí na spoľahlivé usmrtenie vírov a baktérií krátko po jeho nanesení na pokožku rúk, resp. na čistený a ošetrovaný povrch.
Glycerol v jeho receptúre bráni vysušovaniu a popraskaniu pokožky, čo je bežný negatívny dôsledok mnohých dezinfekčných prostriedkov na alkoholovej báze. Tiež udrží pokožku vláčnu a bráni jej stvrdnutiu a zrohovateniu. Pri čistení gumených povrchov tvorí glycerol ochrannú vrstvu, ktorá bráni starnutiu gumy v dôsledku vplyvu ultrafialového žiarenia (chráni pred nepriaznivými účinkami slnečného žiarenia na gumu).
Veľmi dôležitou zložkou prípravku je myristyl alkohol. Jedná sa o látku, ktorá sa veľmi rýchlo absorbuje pokožkou, udržuje jej prirodzenú vlhkosť a vláčnosť, podporuje jej regeneráciu. Vyrába sa z kyseliny myristovej, ktorá sa nachádza napr. v muškátovom oriešku, v olivovom oleji, ale najmä v lebke vorvaňa. Dnes sa obe tieto, pre kozmetické účely pomerne vzácne látky vyrábajú synteticky, čo ale nijako neovplyvňuje ich kozmeticky priaznivé účinky.
Produkt má príjemnú citrusovú vôňu, vďaka pomarančovému terpénu, ktorý je tiež súčasťou receptúry.
Vďaka svojmu zloženiu, tento prípravok určite patrí k špičke na trhu.

Parametre

Balenie250 ml