Emulzná kvapalina MOL Essence Diesel 10W-40 1L

MOL Emolin 400 je univerzálna vodou miešateľná polosyntetická kovoobrábacia kvapalina obsahujúca bór a má vynikajúcu biologickú stabilitu.

Súhlasy:
EMAG
Výrobca:
MOL
Obj. čislo:
MOL607

4,98 € s DPH

+ -

MOL Essence Diesel 10W-40 1L

MOL Emolin 400 je univerzálna vodou miešateľná polosyntetická kovoobrábacia kvapalina obsahujúca bór a má vynikajúcu biologickú stabilitu. Produkt obsahuje asi 37% rafinovaného minerálneho oleja, emulgátor, inhibítor korózie, spolu s prísadami, ktoré znižujú trenie a bránia opotrebovaniu. Na prípravu emulzie sa odporúča použiť zmiešavacie zariadenie. Koncentrát je vždy potrebný pridať do vody počas miešania. Koncentrácia pripravenej emulzie by sa mala skontrolovať pomocou kalibrovaného refraktometra. Vďaka svojmu vyváženému zloženiu
obsahujúceho amíny a kyselinu boritú, produkt je odolný voči biologickému napadnutiu a je možné dosiahnuť dlhú životnosť pri správnom zaobchádzaní. Refraktometrický faktor: 1,1. Čistota systému je určujúcim faktorom, pokiaľ ide o dobu životnosti emulzie, a preto sa odporúča použiť MOL Netsol SC čistič systému pred každou výmenou. Odolnosť voči mikroorganizmom sa zabezpečí tým, že sa udržuje minimálna koncentrácia emulzie 4-5% (V/V).
EMAG TYPICKÉ VLASTNOSTI
Vzhľad žltá kvapalina
Merná hmotnosť pri 15°C [g/cm3] 1,007
Hodnota pH emulzie (5% obj. vo vode tvrdosti 12 °N) 9,2
Protikorózny účinok - test na filtr. papieri (3% obj./ voda 12 °N) [stupeň] 0
Vzhľad emulzie (5% obj. vo vode tvrdosti 12 °N) čiastočne transparentný

Parametre

Balenie50 kg